Kalitenizin Garantisi

Otel Restaurant Hijyen Sanitasyon Muayenesi

Otel Restaurant Hijyen Sanitasyon Muayenesi

PCA SERTİFİKASYON, Muayene Hizmetleri kapsamında gıda güvenliği, hijyen, iş sağlığı ve güvenliği, çevre vb. konularda otelcilik, sosyal tesis, restoranlar, gıda sektöründeki ana üreticiler, gıda depolama ve dağıtım hizmeti, ambalaj üreticileri gibi sektörlerde farklı büyüklüklerdeki birçok kuruluşun tercihi halindedir.

Dünyada yaşanmakta olan Covid19 salgını nedeniyle gündeme oturan “Güvenli Turizm” konusunda çalışmalarımız sürekli güncel tutulmaktadır.

Konaklama tesisleri (otel, tatil köyü, sosyal tesis, misafirhane vb.), yeme içme tesisleri (restoran, cafe, catering vb.), tur ve transfer amaçlı araçlar, bekleme noktaları, mola yerleri vb. denetimleri uzman kadromuzla yapılmaktadır.

Hijyen ve dezenfeksiyon çalışmaları, düzenli personel eğitimleri, sosyal mesafe düzenlemeleri vb. önlemler düzenli olarak denetlenir. Denetim sonuçları, iyileştirme önerileri ile birlikte raporlanır. Böylece işletmelerin kendilerini sürekli geliştirmeleri ve iyileştirmeleri sağlanır.

İnsan sağlığına, ürün güvenliğine ve kaliteye verdiğiniz değeri sürekli kılmak ve müşterilerinize, gösterebilmek için tarafsız muayene hizmetimiz için bizi arayın.